Střešní okna

Seřadit podle:
Výrobce:

Střešní okna se díky současné oblibě využití podkrovních prostor stala stavebním prvkem, který významně ovlivňuje nejen účelové a estetické parametry těchto prostor, ale také parametry energetické a ekonomické. Se střešními okny zajistíte dobrou ventilaci a dostatek přirozeného denního světla v obytných podkrovích.


VELUX, FAKRO, BALIO, DAKEA. Střešní okna a světlovody, kominické výlezy pro prosvětlení a proslunění vašich podkrovních bytů a půdních vestaveb, dodáváme od renomovaných výrobců VELUX, FAKRO, DAKEA, BALIO.


Dlouholetá tradice VELUX - prověřené, propracované a spolehlivé výrobky. Přední výrobce na trhu. NOVÁ GENERACE STŘEŠNÍCH OKEN - kvalitní, léty prověřená střešní okna, špičkové výrobky za dobrou cenu, Výrobky velux uspokojí běžného uživatele i náročného zákazníka. Střešní okna jsou chráněna desítkami mezinárodních patentů, mají nadčasový, elegantní design a ojedinělý způsob ovládání. Konstrukce oken v přírodním celodřevěném provedení nebo kombinace dřevěného jádra a polyuretanu s UV lakem. Tato kombinace dává konstrukci vysokou pevnost a stálost. Povrchová úprava pak naprostou bezúdržbovost. Konstrukce okna je navíc zateplena technologií ThermoTechnology.


FAKRO - nový výrobce získávající velký podlí na trhu. Dodává širokou škálu výrobků, které dělají z podkroví příjemný prostor pro bydlení. Naše ucelená nabídka zahrnuje širokou paletu oken; jedná se o střešní okna konstrukčních typů: kyvná, výklopně - kyvná, okna se zvýšenou osou otáčení nebo okna pro fasádní sestavy. Naše střešní okna je možné dodat s různými vnitřními a vnějšími stínícími doplňky, jako například: rolety vnitřní či předokenní, venkovní markýzy nebo žaluzie. Mimo střešních oken dodáváme také elektrické ovládání pro střešní okna a doplňky vybavené bez drátovým rádiovým systémem Z-Wave, nebo systémy pro odvod kouře a další.


DAKEA - ve výrobních závodech světové úrovně s garantovanou výrobní kapacitou, pro něž výrobce obdržel osvědčení ISO, věnuje maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodával nejlepší možné výrobky, které odpovídají nejpřísnějším normám. Tato úzkostlivá péče věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro naše zákazníky, kteří od našich střešních oken očekávají nejvyžší spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti. Zkušenosti a know-how získané během téměř 70 let, po které se výrobce zabývá inovacemi, řešeními a výrobou střešních oken a doplňků pro střešní okna, zajišťují vaši plnou spokojenost.


BALIO - nejlepší poměr cena kvalita. Nejlevnější střešní okna BALIO s certifikací CE Conformité Européenne. Střešní okna, rolety a žaluzie BALIO jsou vyráběny v evropských výrobních závodech, které splňují přísné mezinárodní předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme inovativní technologické postupy a také přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Střešní okna BALIO jsou proto velmi kvalitní a přitom díky nízkonákladovému způsobu prodeje také nejlevnější na trhu. Mimořádné kvalitě střešních oken BALIO odpovídá i záruka, kterou výrobce poskytuje na dobu 10-ti let.

Akční nabídky:

Novinky

Oblíbené

Výprodej

Zobrazit všechny akce

3 DŮVODY PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS!

  1. Nevíte si rady? Bojíte se, že nakoupíte špatně? Neváhejte se s námi poradit!
  2. Většinu nabízeného zboží držíme na našem skladu, a proto nečekáte!
  3. Vaše zboží můžete vyzvednout ve více než 15 odběrných centrech po celé ČR.